MobileCare.sk eshop

O projekte

SHOP ROKU

V kategórii „Cena kvality – Mobily a GPS“

3000+ ZARIADENÍ

Viac ako 3000+ predaných mobilných telefónov

Čaro dobrého eshopu, spočíva v tom, čo dokáže dať ľuďom navyše, okrem dobrej ceny a dostupnosti na sklade. MOBILE – CARE s.r.o. a eshop www.MobileCare.sk od začiatku disponoval veľmi kvalitným servisom a službami pre zákazníkov.

Našou úlohou už bolo to len previesť do digitálnej podoby, dať možnosť tejto spoločnosti predávať na internete a uviesť ju do povedomia.

Klient: MOBILE – CARE s.r.o.
Typ: eCommerce, Woo, WP, js, CSS, PS

Spolupráca: dlhodobá
Zadanie: tvorbu eshopu, grafika print materiálov, starostlivosť o reklamu, SEO, chod webu

Zadanie

Hlavným zadaním pre tento projekt bola tvorba eshopu.

Bolo potrebné vytvoriť eshop, ktorý dostane všetko čo potrebuje. Od začiatku išlo o projekt, ktorý naša spoločnosť dlhodobo udržiava a už viac  ako rok pracuje na chode komplexného eshopu www.mobilecare.sk.

Majiteľ eshopu a konateľ spoločnosti MOBILE – CARE s.r.o. mal určité požiadavky na chod a starostlivosť o eshop. Všetky požiadavky dávali zmysel a v takom prípade je radosť tvoriť a makať. Požiadavky boli jasné, fungujúci eshop, reklama, povedomie o značke, vytvorenie rôznych exportov, jednoduché pridávanie produktov do Woo a rozšírené funkcie ako napr. rozširujúce nákupy a zároveň vybudovanie automatizovaného GDPR.

Ako sme to vyriešili?

Radi pracujeme na komplexných projektoch.

Sme radi, ak môžme pre jednu spoločnosť obsiahnuť čo najviac riešení a dať jej tak to najlepšie. Vytvoriť jednotnú grafiku a look spoločnosti, vďaka čomu vieme projekt ukončiť ako úspešný lovebrand.

Presne to, platí pre tento projekt. Začali sme úplne od začiatku a to tvorbou loga, ktoré vystihuje prvotné zamerania a históriu značky MOBILE – CARE. Logo hovorí o tom, že táto spoločnosť začínala starostlivosťou o mobil a teda ako servis. Neskôr prišlo na to, že spoločnosť predáva vo veľkom mobilné telefóny, príslušenstvo, počítače a iný tovar.

Vytvorili sme preto eshop, ktorý spĺňal náročné podmienky majiteľa, stvorili jednoduchý a výstižný dizajn značky a spolu s teamom MOBILE – CARE sme vytvorili eshop roka 2018.

Chlapcom prajeme len to najlepšie a ďakujeme za dlhodobú spoluprácu. Už teraz sa chystajú nové nápady a vylepšenia hlavne pre tých, ktorým to patrí a to sú klienti MOBILE – CARE s.r.o.. V roku 2020 to bude opäť väčšie a lepšie!