MYSLÍME DOPREDU

Naša spoločnosť je tu na to, aby Vám zabezpečila čo najlepšie prezentovanie na internete s funkciami, ktoré potrebujete na svoje podnikanie. Na základe toho Vám vytvoríme návrhy webovej stránky a konzultujeme spolu jej fungovanie. Myslíme dopredu nad možnými scenármi, a preto si vždy radi naštudujeme potrebné množstvo informácii o Vašom biznise pre správne poňatie tvorby webu.

 • Kontrolujeme cenu

  Na základe Vaších požiadaviek a rozpočtu kontrolujeme cenu celkového vyhotovenia projektu.

 • Overená spoločnosť

  Vaše informácie a informácie Vaších klientov sú u nás vždy v bezpečí. Neustále monitorujeme chod webov pre bezpečnosť.

 • Vylepšujeme už hotové

  Neustále zlepšujeme naše riešenia a zároveň pomáhame upravovať už hotové projekty, ktoré je potrebné rozšíriť o nové funkcie.

 • Pomáhame inovovať

  Na základe Vaších požiadaviek vytvárame cenové ponuky, no radi ich rozšírime funkciami a ponúkneme Vám ich pre lepší zážitok z Vášho webu a následne tak aj vyššiu konverziu návštevníkov.

MUSÍTE DAŤ O SEBE VEDIEŤ

Musíte mať plán

Pred začatím tvorby Vášho nového webu, si potrebujeme uvedomiť, že ho tvoríme v prvom rade kvôli tomu, aby sme zdvihli povedomie o kvalite našej značky. Určíme si teda priority ako postupovať pri tvorbe webu.

Postup

Vždy si vytvoríme a spíšeme spoločnú predstavu fungovania webu. U prezentačných stránok to nie je tak náročne a zároveň radi vkladáme vlastnú kreativitu či už do funkčnosti, bannerov alebo aj textu.

VYUŽIJETE LEN TO ČO POTREBUJETE

Tvoríme na mieru

Nenútime naším zákazníkom zbytočnosti. Vždy Vám poradíme čo je potrebné využiť vo Vašom projekte. Tvoríme prepojenia eCommerce a kamenných predajní s vlastným POS systémom, ak to však nevyužívate, vrátite sa k tomu až keď bude potreba.